آخرین مهلت نهایی کردن دروس دانشجویان در سامانه هم آوا

قابل توجه دانشجویان گرامی؛

ضمن عرض تبریک سال نو و نوروز باستانی؛
با توجه به فعال شدن درگاه_مالی پرداخت_شهریه در سامانه هم آوا از تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۰۱، ضروری است دانشجویانی که در اسفندماه انتخاب واحد خود را ویرایش نموده و به دلیل غيرفعال شدن سامانه مالی موفق به پرداخت شهریه درس اضافه شده و تایید نهایی نشده اند، حداکثر تا روز جمعه سوم فروردین ماه با مراجعه به سامانه هم آوا قسمت انتخاب واحد، نسبت به نهایی کردن دروس و پرداخت شهریه اقدام نمایند. ضروری   چک نمودن وضعیت ثبت نهایی دروس

دانشجویان گرامی ؛
حتماً از وضعیت ثبت نهایی دروس ترم بهمن خود مطمئن شوید که کنار تمامی دروس علامت تایید نهایی ( ) درج شده باشد. در صورتیکه کنار دروس علامت ساعت شنی (⏳)  باشد دروس به صورت اتوماتیک توسط سامانه هم آوا حذف می گردد.

برای نهایی کردن دروس ضروری است در پنل هم آوا ی خود بر روی گزینه “انتخاب واحد”  و سپس “نهایی کردن دروسی که ثبت موقت هستند” کلیک کنید و به صورت انلاین پرداخت شهریه دروس را انجام دهید.

الزامی است پس از پرداخت شهریه از پنل هم آوا گزینه “تایید انتخاب واحد” را بررسی نمایید و از اینکه عنوان درس شما در لیست تایید انتخاب واحد وجود داشته باشد اطمینان حاصل نمایید.

در صورت عدم‌پرداخت شهریه ، دروس اخذ شده بصورت خودکار توسط سیستم حذف خواهد شد و امکان اخذ مجدد به هیچ عنوان میسر نخواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *