همایش فاتحان نور در دانشگاه اریکه پرسپولیس برگزار شد.

همایش فاتحان نور در دانشگاه اریکه پرسپولیس برگزار شد.

به مناسبت هفته دفاع مقدس و با همکاری دانشگاه اریکه پرسپولیس و دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی همایش فاتحان نور برگزار شد.
این همایش با حضور حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی امام جمعه قرچک، سردار عزیزی فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران، حجت الاسلام و المسلمین رمضانی مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در منطقه یک تهران و البرز دانشگاه جامع علمی کاربردی، محسن کهزادی رییس شورای اسلامی شهر قرچک، مریم خدابنده رییس اداره میراث فرهنگی و گردشگری و جمعی دیگر از مسئولین شهرستان قرچک و دانشجویان دانشگاه اریکه پرسپولیس همراه بود.
امام جمعه قرچک طی سخنانی به اهمیت برگزاری مراسم های ویژه هفته دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: باید این ایام را قدر دانست و دانشگاه اریکه پرسپولیس نشان داده در حوزه فرهنگی نسبت به برگزاری همایش های مختلف گرامیداشت یاد و خاطره شهدا توجه ویژه ای دارد.
در ادامه این مراسم نیز سردار عزیزی اظهار داشت: دوران هشت سال دفاع مقدس دوران عزت مندی کشور ما بود و صلابت امروز جمهوری‌اسلامی ایران در دنیا بی شک بر گرفته از رشادت های رزمندگان و جانفشانی شهدای والامقام ما می باشد.
همچنین حجت الاسلام و المسلمین رمضانی نیز در سخنانی دغدغه مسئولان دانشگاه اریکه پرسپولیس را در برگزاری این مراسم ها ارزشمند دانست و گفت: امینت امروز ما حاصل پای مردی و جهاد شهیدان است و بر ماست تا هرساله برای زنده نگه داشتن یاد وخاطره شهدا بیش از پیش در جهت برگزاری برنامه های فرهنگی تلاش کنیم.
در این مراسم از اساتید ایثارگر دانشگاه نیز تقدیر به عمل آمد و در ادامه نیز روایتگری جنگ توسط محسن کهزادی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس انجام شد و همچنین گروه سرود احسان نیز به اجرا پرداختند.